חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358

קריאה בקלפים

הקלפים היו מאז ומעולם דרך מעמיקה ומהנה להעברת מסרים וידע התחברות האדם עם עצמו ועם העולם שמחוצה לו.הקלפים הם ראי הנפש שלנו, הם משקפים את התת מודע שלנו. קריאה בקלפים זה מפגש של הכוונה, ייעוץ והתבוננות פנימה אל תוך עצמינו, הקלפים מהווים עבורנו פתח להבנה, תובנה וחוכמה גבוהה.הפתיחה בקלפים יוצרת דיאלוג משמעותי ועמוק, לעבר שינוי והתפתחות אישית. 

 

הקריאה נעשית גם בקלפי הקבלה ע"פ עץ החיים וגם בקלפי הטארות כך שאתם רואים את ההקבלה בין קלפי הקבלה לקלפי הטארות - זה ממש תהליך שאתם עוברים כדי ליצור שינוי בחייכם.

 

אפשר לבצע את הקריאה גם בטלפון וגם בסקייפ.

 

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

052-5582358

לשם מה כדאי לנו לפתוח בקלפים? 

 הקלפים עוזרים לנו במציאת דרכים וכוונים, מראים אפשרויות אחרות, נותנים תובנות והארות. מפגישים אותנו עם נקודות החוזק ונקודות שהיינו רוצים לשנות. עם רגשות, מחשבות וחלומות, מראים פוטנציאל.

ניתן באמצעות הקלפים לגעת ברעיונות ודילמות של האדם, ולבדוק סוגיות מרכזיות בחיינו כמו: אהבה, שינוי, אומץ, פחדים, קריירה, יצירתיות ועוד.... הקלפים מתמקדים בדרך ולא במטרה, הם משקפים את המציאות בצורה הרמונית וללא שיפוט.     ועוד.....

 

 

תגובות מהקריאה בקלפים:יפה: "איך שהקלפים מדוייקים זה מפליא"שרה: "הקלפים נתנו לי בדיוק את התשובה שחיפשתי כל כך"לימור: "זה פשוט מדהים – אני בהלם"לינוי: "הקריאה בקלפים עזרה לי למצוא את החוזקות שבי" ועוד...