סדנת צחוק- גיבוש לעובדים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סדנת צחוק לימי הולדת

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכם .

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358

 

סדנת צחוק גיבוש עובדים 

 רובנו רואים את יום העבודה כחובה – גם מי שאוהב את עבודתו ועשה אותה נאמנה עדיין לפחות לעיתים היה מעדיף שלא לקום בבוקר וללכת לעבודה אלא להישאר בבית ולהמשיך להתכרבל עם הפוך. אולם, מחקרים מוכיחים כי עובד שמרגיש מוערך יהיה בעל סיכוי נמוך יותר לזייף יום מחלה ולהישאר בבית.

 

בכדי שעובדים ירגישו מוערכים חייב להיות לכך ביטוי מהמעסיק ולא בהכרח ביטוי כלכלי גרידא – ימי גיבוש לעובדים ידועים ביכולתם לעלות את מורל העובדים ולתת להם כוח להמשיך ולעבוד. ימי בגיבוש המסורתיים הם לרוב ימי ספורט – אולם לא לכולם יש אופי תחרותי ספורטיבי. על כן מי שמעוניין לגוון ולבחור בסדנא המתאימה לכל עובד ללא קשר למצבו הפיזי – יכול לבחור בסדנת יוגה צחוק. 

 

סדנת צחוק מאפשרת לעוברים אותה להתחבר למקום בתוכם בו הם מוצאים את הצחוק. בעזרת יוגה ניתן להתחבר למקומות הנפשיים העמוקים ביותר באדם ולגלות את הרגשות הכנים ביותר. העוברים את הסדנא יוכלו להתחבר לנבכי נשמתם ולגלות את המקום בו הם מוצאים מצחוק אמיתי וכנה. כך כל אחד צוחק מכל הלב כתוצאה ממה שהכי מצחיק אותו אישית – וכולם צוחקים יחד.

הסדנה נותנת לעוברים אותה חוויה בלתי נשכחת. בסדנה ניתנת להם האפשרות להתחבר אל עצמם ולהיות מאושרים יותר ומי לא רוצה להיות יותר מאושר?

 

 

 

 

 

ימי הולדת הם הסיבה למסיבה! מאז שחר ילדותינו כולנו אוהבים לחגוג את האירוע המשמח שמסמל את הגעתנו לעולם עם חברים ומשפחה. אולם ככל שאנו מתבגרים רובנו מאבדים את השובבות שלנו וימי הולדת גם הם הופכים לאירועים רציניים יותר. אנו מוצאים עצמנו יושבים מול שולחן מלא מבוגרים שמדברים בניהם על קשיי היום יום ומתעדכנים עם מכרים רחוקים על לא כלום – תוך שאנו נזכרים בנוסטלגיה בימי ההולדת שהיו כיף גדול!

 

מי שמעוניין לשבור את השגרה המשעממת ולחזור לחגיגות שמחות כדאי לו לנסות סדנאות יוגה צחוק. סדנאות אלא לרוב מועברות בבית, האווירה בסדנא היא רגוע וכיפית וניתן לעצים תחושה זאת עוד יותר בעזרת כמה בקבוקי יין טוב וקצת נישנושים. זהו סוג אחר לגמרי של יום הולדת, קליל יותר, כיפי יותר וללא צל של ספק גם הרבה יותר מצחיק!

 

 

 

סדנת צחוק ליום הולדת