מסיבת רווקות

סדנת צחוק

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכן

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358

 

     מסיבת רווקות - סדנת צחוק

 

 היכולת לאהוב, לשמוח, לכאוב, להתעצבן וההבדלים ביניהם הם הגורמים להרגשת החיות של כולנו. מבלי שנרגיש לא נוכל לתפקד בחברה האנושית. הבכי, הצעקות והצחוק הם הכלי דרכו אנו מבטאים את רגשותינו ומשתפים אותם עם אנשים אחרים. בין כל הביטויים הללו לרגשות הביטוי הכי קל לשיתוף הוא הצחוק.

 

מחקרים הוכיחו את מה שכולנו כבר יודעים מגיל צעיר, כשמישהו צוחק, באמת ומכל הלב, אנשים בסביבתו אוטומטית מתחילים לצחוק גם אם הם לא תמיד יודעים למה. לפעמים רק לשמוע צחוק של אדם אחר יכול להיות מצחיק.

 

כל אירוע משמח תמיד יהיה מלווה בצחוק ושמחה אחרת אין הוא משמח. מסיבה זאת לאחרונה טרנד חדש נכנס למסיבות הרווקות – סדנאות ההומור והצחוק. הכוונה היא לא לחגיגת האירוע במועדון סטנד אפ אלא הזמנת איש מקצוע המעביר סדנאות .

 

הדרך הטובה ביותר להתחבר למה שבאמת מצחיק אותנו כמו גם לרגשות רבים אחרים הינה דרך ניקוי ראשנו מדאגות והתמסרות לחוויה אחת ויחידה. הדרך לעשות זאת הינה על ידי מדיטציה והיוגה לתחומים הללו יש את היכולת לאפשר לכולנו להתחבר לרגשות העמוקים ביותר שלנו ולהגיע, בין היתר, גם לאושר עלאי!

 

דרך מקורית ומהנה לחגוג את סוף הרווקות היא לערות  ביוגה צחוק.

רונית מנשורי, בעלת הכשרה וניסיון בהדרכת סדנאות יוגה צחוק והיא תאפשר לכלה הנרגשת ולחברותיה חוויה מצחיקה ובלתי נשכחת ומשחררת.

 

פנו היום לתאום המסיבה שלכן!

 

 

        מסיבת רווקות צחוק