סדנאות   קלפים 

סדנת קלפים לנשים

 

 

 

 

קלפים היו מאז ומעולם דרך מעמיקה ומהנה להעברת מסרים וידע התחברות האדם עם עצמו ועם העולם שמחוצה לו. 

הקלפים הם ראי הנפש שלנו, הם משקפים את התת מודע שלנו.

 

:לפרטים נוספים התקשרו עכשיו

052-5582358


מה נלמד מסדנת הקלפים:

קלפים הם אמצעי לתקשר עם עולמנו הפנימי, תוך התמקדות בכאן ועכשיו.ניתן באמצעות הקלפים לגעת ברעיונות ודילמות של האדם ולבדוק סוגיות מרכזיות בחיינו כמו: אהבה, שינוי, אומץ, פחדים, יצירתיות ועוד.... הקלפים מתמקדים בדרך ולא במטרה, הם משקפים את המציאות בצורה הרמונית וללא שיפוט.

 

מטרת הקלפים בסדנה:

 

בסדנת  הקלפים אנחנו נלמד על עצמינו, נתבונן פנימה, נשאל שאלות, נגלה את החוזקות שלנו, ונעצים את עצמנו.

 

מה כוללת סדנת קלפים:

 

אנחנו נעבוד עם סוגים שונים של קלפים ציורים וצבעוניים המכילים מסרים, סיפורים וחוויות אין סופיות, ניגע במכלול הרגשות, נאפשר להקשיב לאחרים ולעצמנו ללא ביקורת.נעורר את הדמיון ונאפשר לעצמנו ולאחרים לעבור את התהליך בדרך חוויתית ומעצימה.

 

סדנת קלפים - למי היא מיועדת? 

 

לכל אחד ואחת שרוצה להתחבר לעצמו, להעצים את עצמו, למסיבת רווקות, לערבי נשים, לערב הווי חברתי, למסיבות.

 

ניתן לקיים את הסדנה בבית הלקוח או להצטרף לקבוצה ב"מרכז למודעות" אצל רונית מנשורי.      

 

 

לבירור מועד ומיקום הסדנה הבאה של רונית מנשורי הקליקו כאן

 

 

תגובות מהסדנאות
אירית: "איך שהקלפים מדוייקים זה מדהים"
שלומית: "הערב הזה העצים אותי"
מסיבת רווקות: "נהנינו מכל דקה"
מסיבת גיל 50: "היה כייף", "איזה כייף שאנחנו רק נשים יכולנו לדבר ולצחוק חופשי"
מסיבת רווקות: "נהנינו, כייפנו ולמדנו על עצמנו – תודה לך!"
ועוד... 

 

 

          

 

סדנאות קלפים לנשים שמחפשות שינוי

קלפים הם ראי לנפש האדם. כאשר עושים שימוש נכון בקלפים, מבינים את המשמעויות ושמים לב לתגובות סמויות וגלויות של האדם, מצליחים להתחבר את תת המודע, לשקף את הרצונות, לחשוף את העצמה החבויה בכל אדם ולהראות לו את המסלול הנכון ביותר בעבורו.

 

פעמים רבות, תת המודע שלנו כבר יודע מה עתיד לקרות לנו, מה אנחנו רוצים לעשות ומה אנחנו עתידים לבחור בסיטואציה מסוימת. כך למשל, הרבה לפני שאתם מקבלים את ההחלטה לסיים מערכת יחסים כלשהי או לעזוב מקום עבודה, תת המודע שלכם כבר יודע שמדובר במערכת לא בריאה שעליכם לסיים בהקדם.

 

מה תוכלו ללמוד במהלך סדנאות קלפים לנשים?

הקלפים הם כלי לתקשר עם העולם הפנימי המורכב והעשיר של האישה. סדנאות קלפים לנשים מתמקדות בעבר, בהווה ובעתיד. הן עוסקות בנושאים חשובים כמו אהבה, משפחה, פחדים, מימוש עצמי, נשיות, אושר, בדידות, ביטחון עצמי, אימהות ועוד. הסדנה היא המקום בו נשים מצליחות להסיר את המשקפיים הוורודים ולהביט במציאות ללא שיפוט. הרבה מאוד שינויים משמעותיים חיוביים מתחילים להתפתח לאחר הסדנה.

 

סדנאות קלפים לנשים הן הדרך להתבונן פנימה, לשאול את השאלות הנכונות, להעצים את עצמך, להתחזק ולהבין מה את באמת רוצה וצריכה. במהלך הסדנה כל משתתפת עובדת אל מול קלפים ציוריים כאשר כל קלף מביא עמו מסר, רגש, חוויות ויעדים. הסביבה בה מתקיימת הסדנה היא סביבה תומכת ומעצימה המעוררת השראה, מחזקת ומשרה תחושת ביטחון.

 

למי מתאימה הסדנה?

אם את מחפשת את הדרך להתחבר אל עצמך ולחזק את עצמך, סדנאות קלפים לנשים של רונית מנשורי יעניקו לך את מבוקשך ועוד הרבה יותר. הסדנאות מתאימות למסיבות רווקות, ימי הולדת, ערבי נשים, פעילות גיבוש לצוות נשי ועוד. נשים צעירות ומבוגרות מפיקות תועלות, מגלות השראה ונהנות מאוד בסדנה.

 

הסדנה של רונית מנשורי פותחת בפני המשתתפות עולם מרתק ומופלא של קלפים, מסרים סמויים, תקשור עם תת המודע ובעיקר הרבה משמעות. יש לכן הזדמנות להשתחרר מדפוסי החשיבה השגרתיים, להעז לחשוב מחוץ לקופסה, לחלום, להגשים, לעשות את מה שאת רוצה וללכת בדרך שלך אל האושר והמימוש העצמי.

 

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכם או הצטרפות לקבוצה

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358