סדנאות יוגה צחוק

 

 

 

סדנת יוגה צחוק מטריפה שהיא בהחלט הטריפ הטבעי של הנפש!

 

אני מזמינה אתכם לסדנת צחוק שתיתן לכם חוויה מרגשת, מגבשת וכמובן מצחיקה בטירוףףף

 

חוויה מקרבת בין אדם לאדם ומשחררת במיוחד שבה נשיל מעצמנו 500 קלוריות כן כןן!!!  500 קלוריות = שעת צחוק, שבה נצחק ונצחק ונגיע לצחוק האמיתי המשחרר המגיע ממעמקי הבטן, נחזור להיות ילדים נשחק משחקים, נרקוד, נשתטה ונצחק ונתגלגל מצחוק עד שנתפוצץ מצחוק.

 

סדנת הצחוק מתאימה לכל גיל כולל גיל הזהב, ארועים משפחתיים, ימי הולדת עגול ולא עגול, ערבי גיבוש, מסיבת רווקות ולכל ארוע עם סיבה ובלי סיבה!

 

ניתן להזמין סדנת צחוק במרכז לכל ארוע וניתן להזמין מסיבת רווקות במרכז

 

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

052-5582358

     

 

סדנת צחוק

 

 

יוגה צחוק יתרונות

 

 

יוגה צחוק מסייעת בחיזוק המערכת החיסונית, משחררת את הגוף מההשפעות השליליות של מתח וחרדה, מסייעת בהורדת לחץ הדם ועוזרת להפיג דיכאון. 

 

 

רבים מהמשתתפים בסדנאות יוגה צחוק דיווחו על ירידה משמעותית בתדירות בה חלו בשפעת, כאבי גרון וזיהומי חזה אחרים.

 

ההשפעה של צחוק על מערכת החיסון בגוף, הינה בעלת משמעות גדולה יותר בכל הנוגע למחלות קטלניות כמו איידס וסרטן. 

 

דר' קטיה מדן שהוא רופא מערבי יליד הודו גילה כי כל אחד מאיתנו יכול לצחוק בין 15-20 דקות ביום ללא כל גירוי חיצוני. הוא עלה על הרעיון של צחוק בקבוצה, היות שבקבוצה אנו נהנים מאפקט ההדבקה.

 

מה עושים ביוגה צחוק?

  

יוגה צחוק משלבת בין תרגילי צחוק, כלומר כאלו שמעוררים צחוק לבין נשימות יוגיות עמוקות. בנוסף יוגה צחוק משלבת גם מדיטציית צחוק. 

 

מפגשים של יוגה צחוק בדרך כלל מתחילים בתרגילי יוגה צחוק, לאחר מכן עוברים להשתטות, לרקוד, לשחק משחקים ולחזור לילדות ופשוט לצחוק ולצחוק עד שנתפוצץ מצחוק בסוף עוברים למדיטציית צחוק ולבסוף מתבצעת הרפיה. 

 

תרגול של יוגה צחוק מסייע בחיזוק המערכת החיסונית, משחרר את הגוף מההשפעות השליליות של מתח ודחק, עוזר להפיג דיכאון וחרדה, מסייע בהורדת לחץ דם גבוה, ומצמצם התקפי אסתמה. 

 

בנוסף  מפתחת את חוש ההומור ומגבירה את הביטחון העצמי.המצב מנטאלי שלנו מאוד משפיע על האופן שבו אנחנו נושמים, כשאנחנו עצובים או עייפים הנשימה שלנו שטוחה מהירה ולא סדירה, אנחנו יכולים להשפיע על המצב המנטאלי שלנו על ידי השליטה באופן שבו אנחנו נושמים. ביוגה צחוק מתרגלים צחוק ונשימות עמוקות, אלו מסייעים להאט את הנשימה להעמיק אותה ולהסדירה.

 

מה עושה הצחוק לגוף שלנו?

 

יוגה צחוק מפתחת חוש הומור ומאפשרת לנו לשחק כמו ילדים, היא מאפשרת לנו להיפרד מהבושה והביישנות ולהשתחרר מעכבות ומחסומים. אנחנו לא חייבים להיות שמחים בכדי לתרגל יוגה צחוק, להיפך מי שעצוב ורע לו גם יכול לצחוק, איך עושים זאת? מזייפים, בהתחלה מזייפים את הצחוק ולאט לאט כל מזייפי הצחוק בקבוצה מדביקים האחד את השני בצחוק אמיתי.

 

הפיזיולוגיה והביוכימיה בגוף משתנות כשאנו צוחקים וגורמות להרגשה טובה בגוף ובנפש. כשאנחנו מרגישים טוב יש לנו יכולות טובה יותר להתמודד עם הבעיות והאתגרים שמציבים בפנינו החיים.

 

 צחוק זהו מנגנון שחרור ופורקן מולד, כולנו נולדנו עם היכולת לצחוק, בתהליך ההתבגרות אנו הופכים לרציניים ומסוגרים יותר ואנו שוכחים את היכולת שלנו לצחוק.

 

יוגה צחוק איך מתחילים?

 

בקבוצות יוגה צחוק, הצחוק הוא נקי מכל ההיבטים השליליים של ההומור, לעיתים קרובות הומור ובדיחות פוגעים באוכלוסיות מסוימות או בחולשות שלנו ולכן חשוב שהצחוק יהיה נקי ויביא אותנו למקום בריא יותר.

 

דרך תרגול של יוגה צחוק באופן תדיר וקבוע ניתן להאריך את משך הצחוק במהלך היום ל- 15-20 דקות של צחוק, זמן זה מספיק לגוף שלנו לבצע את כל השינויים הפיזיולוגיים והביוכימיים הנדרשים לגוף שלנו בכדי לרפא או למנוע מחלות.

 

זכרו יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז!

 

 

תתקשרו עכשיו להזמנת הסדנה שלכם

 052-5582358

    

       סדנת צחוק מטריפה

 

 

 

ימי גיבוש לעובדים עם סדנאות צחוק

מעסיק חכם הוא מעסיק שרואה בעובדים שלו נכס יקר ערך, משקיע בהם, מעריך אותם ועושה מאמצים ליצירת סביבת עבודה נעימה, נוחה ופורייה. ימי גיבוש לעובדים תורמים גם לחיזוק הקשר בין העובדים, גם לחיזוק הקשר בין העובדים לבין המנהלים שלהם וגם לחיזוק הקשר בין העובד לבין מקום העבודה. מחקרים מגלים כי עובדים שמרגישים מוערכים, עובדים שאוהבים את העבודה שלהם ובעיקר, עובדים שיש להם חברים במקום העבודה, נוטים פחות "לזייף" ימי מחלה ולהעדר מהעבודה שלא לצורך.

 

ימי גיבוש לעובדים כדאי לקיים אחת לכמה חודשים לפחות. ההשקעה ביום הגיבוש היא השקעה בקידום העסק לכל דבר. ככל שתחזקו את הקשרים בין העובדים כך הם ישתפו פעולה טוב יותר, יסייעו זה לזה, יתמכו, יעודדו ואף ימליצו לחברים ומכרים עם כישורים מתאימים לעבוד אצלכם בחברה.

 

אלו ימי גיבוש העובדים הכי אוהבים?

כלל המעסיקים מסכימים היום על החשיבות של פעילויות גיבוש העובדים ושבירת השגרה. אך מעט מאוד מעסיקים יודעים באיזו פעילות כדאי לבחור על מנת להבטיח הנאה מקסימלית והשתתפות פעילה של כלל העובדים בפעילות. אם אתם אנכם בטוחים באיזו פעילות לבחור נמליץ תחילה שלא לבחור בארוחה במסעדה, סרט או פעילות ספורט שלא כל העובדים אוהבים. פעילות נכונה ליום גיבוש תהיה כזו המאפשרת השתתפות זהה לכלל העובדים ללא דרישה לכושר גופני גבוה או יידע מוקדם.

 

ימי גיבוש לעובדים יוכתרו כהצלחה כאשר העובדים נהנים, מבלים יחד, צוחקים מכל הלב, משוחחים וכלל לא שמים לב שכבר עברו שעתיים וחצי והערב מתקרב לסופו. סדנאות צחוק מצליחות לייצור קשר בין קבוצת עובדים ממקום טוב של שמחה והנאה. הצחוק מעודד אותנו להשאיר מאחור כעסים ולהתחבר אל רבדים עמוקים יותר.

 

סדנת צחוק לעובדים כפעילות ליום גיבוש

רונית מנשורי גאה להציע סדנאות צחוק המשלבות גם יוגה, תכנים מעצימים ושאר תוספות מרתקות ומעניינות. הסדנה אידאלית לגיבוש קבוצת עובדים, העלאת המורל, הגברת המוטיבציה ושבירת השגרה. לאחר ערב של צחוק מתמשך מתגלגל, העובדים יגיעו אל מקום העבודה חדורי מוטיבציה, שמחים ונכונים לשתף פעולה ולהשקיע מאמצים לקידום העסק. הסדנאות מתאימות לכל הגילאים, גברים ונשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכם

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358