סדנאות להעצמה לועדי עובדים

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכן או הצטרפות לקבוצה

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

 

        סדנת מודעות עצמית 

 

 

 

אני מזמינה אותכם לסדנת מודעות עצמית - התפתחות אישית שתיתן לכם חוויה מרתקת, מגבשת, מהנה שבה תלמדו לגלות את עצמכם, תגלו מהם החוזקות שלכם וכיצד אתם יכולים לעבוד איתם כדי שיעזרו לכם ליצור אושר והגשמה בחיים שלך.

 

נעבוד בסדנה המודעות גם עם כל מיני סוגים של קלפים שדרך הקלפים נקבל מסרים על עצמנו שיעזרו לנו לקבל תשובות.

 

בסדנת  המודעות אנחנו נלמד על עצמינו, נתבונן פנימה, נשאל שאלות, נעצים את עצמנו.

 

     לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

               052-5582358

 

 

נקבל טיפים מועילים ופרקטיים לחיים, איך להגביר את הבטחון העצמי שלנו, איך למגנט כל מה שאנחנו רוצים בחיים, חשיבה חיובית, איך התת מודע עובד וכיצד הוא עוזר לנו בחיים שלנו.

ועוד.....

 

הסדנה חוויתית, פעילה, מעצימה שמטרתה לקבל ארגז כלים לחיים לשימוש יום יומי בחיים שלנו.

 

ערב מרגש, מרתק, מעצים, תתנסו בדברים חדשים ובסך הכל תצאו עם חוויה שלא תשכחו לעולם שתשאיר לכם טעם של עוד...

 

זכרו להנות ולאהוב את מה שיש.

 

הפעלת סדנאות מודעות עצמית + קלפים מתאימות לערבי גיבוש, למורים, גננות, חברות, ועדי עובדים, ימי הולדת, מסיבת רווקות, בתי אבות, בתי חולים וגם כך סתם ללא סיבה...

 

למקומות עבודה HAPPY HOURS

לגיבוש צוות העובדים, סדנה המעלה את מפלס מצב הרוח והמורל של העובדים, מגבשת, מעוררת חדוות יצירה, מעלה את המוטיבציה ואת היצירתיות, מגבירה ענין ומוערבות בעבודה, מטעינה באנרגיה חדשה,  מסייעת לגיבוש פנימי, משפרת תקשורת בנאישית, מטפחת "גאוות יחידה" והזדהות עם הארגון.

הסדנה מתאימה להפתעה, ביום עבודה סטנדרטי - במקום העבודה, כאתנחתא במהלך יום עיון/הדרכה/כנס מקצועי/בנופש עובדים ועוד...

 

להזמנת הסדנה שלכם תתקשרו עכשיו:

 

                052-5582358

 

 

 

העצמה לועדי עובדים/חברות

מחפשים את הדרך להעניק לעובדים שלכם קצת יותר? מה דעתכם על סדנת העצמה לועדי עובדים/חברות המהווה גם פעילות גיבוש וגם הזדמנות להתפתחות אישית לכל משתתף? כל הזדמנות בה אנו מצליחים להתחבר אל תת המודע שלנו, הרגשות הכמוסים, התשוקות, הצרכים והציפיות, תהיה הזדמנות לשינוי, שיפור איכות החיים, מימוש עצמי והתקדמות אל עבר שינויים חיוביים לקראת חיים מאושרים יותר.

 

סדנת העצמה אישית תעניק לכל משתתף ערך מוסף הבא לידי ביטוי בהעצמה אישית והעצמה של הקבוצה כולה. בעבור סדנאות העצמה לועדי עובדים/חברות נבחרים תכנים העוסקים בהעצמה אישית וגם בהעצמה קבוצתית המעוררת תחושות של גאוות יחידה. הסדנה מעניקה למשתתפים כלים אפקטיביים להעצמה עצמית מתוך העצמה של הקבוצה כולה. המנחה מכוונת את התכנים בסדנה ומתכננת אותם מראש בהתאם לאופי הקבוצה והנחיות של מנהלי החברה.

 

מתי כדאי לשלב פעילויות העצמה לועדי עובדים/חברות?

 

1. יום כיף בו תרצו לשלב פעילות מעניינת שוברת שגרה.

2. יום גיבוש מחלקתי.

3. פעילות העצמה והעשרה לצוות מנהלים.

4. צ'ופר לעובדים מצטיינים.

5. פעילות לכבוד יום האישה או יום המשפחה.

 

הסדנה היא הזדמנות לחזק את המודעות של העובדים כלפי עצמם, כלפי הסביבה והכרה בהשפעה הרבה שיש להם ולהתנהגות שלכם על הסביבה. הסדנה תסייע לעובדים להבין מהו המפתח להצלחה שלהם במקום העבודה ובתחומים נוספים בחיים. מה עליהם לעשות בכדי לשפר את היכולות שלהם, להציב לעצמם מטרות נכונות ולחתור לקראת מימושן. נציין כי התכנים מתאימים לגברים ונשים כאחד.  

 

מה מאפיין את הסדנאות?

אווירה חיובית ועשירה באנרגיה טובה מלווה את כל סדנאות ההעצמה של רונית מנשורי. במהלך הסדנה נעשה שימוש בקלפים, טכניקות NLP, תרגילי דמיון מודרך ושאר תכנים המיועדים להעצמה, חיזוק תחושת גאוות היחידה, יוגה צחוק, אינטליגנציה רגשית ומהות של אושר והומור.

 

התכנים בסדנאות של רונית מנשורי עשירים ומגוונים, כל אחד יוכל למצוא לעצמו ערך מוסף. את הסדנאות ניתן לקיים בקבוצות קטנות או גדולות לפי בחירה שלכם. התוכן מתאים לכל הגילאים. אם אתם מחפשים פעילות לעובדים עם ערך מוסף, הבטחה להנאה, התאמה לקהל מגוון ובעיקר, עם הזדמנות להעצמה והתפתחות אישית – צרו קשר עם רונית מנשורי לקבלת פרטים נוספים. 


 

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358