מסיבת רווקות

סדנת קלפים 

 

   

 

מסיבת רווקות מסמלת את המעבר של אישה מחייה כאישה רווקה לחיים כאישה נשואה. כל אישה מתרגשות ומרוגשות מיום חתונתה וכך גם ממסיבת הרווקות שלה. המסיבה היא מאין הזדמנות אחרונה לנצל עד תום את הרווקות לפני הכניסה וההתחייבות האולטימטיבית אל הזוגיות.

 

מסיבות היום לא חייבות להיות בבר רועש ומלא אלכוהול, יש מי שמעדיפות לבלות עם החברות הטובות בבית בליווי שתייה, מוסיקה ואוכל טוב. אולם בכדי לייחד את האירוע מכל ערב בנות אחר ניתן לתת לו טוויסט קטן – קלפים.

 

בין שלל האמונות הלא קונבנציונאליות אשר מצאו דרכם לעולם המיין סטרים לאחרונה ואף הפכו למסמר הערב במסיבות רבות – קלפים. לא מדובר במשחק ברידג' אלא אם בקלפי משחק אשר עליהם ציורים ומספרים אשר מיוחסת אליהם משמעות מיסטית. לקלפים מיוחסים סגולות לניבוי עתידות, היכולת לענות על שאלות והכוח לקרוא אופי של אנשים.

 

אם נסתכל על ההיסטוריה של קלפי הטארוט נגלה כי החבילה העתיקה ביותר אשר נמצא היא מתקופת המאה ה-15, כבר אז היו מודעים אנשים לכוחו של קלף. מסיבת רווקות הסובבת סביב קלפים יכולה לכלול מספר משחקי קלפים שלאחריהם ניתן לערוך סשן ניבוי במטרה לקבל מסרים מרונית מנשורי, בעלת הכשרה ונסיון בתקשור והיא יכולה לאפשר לכלה הנרגשת ולחברותיה חוויה מיסטית – הצצה לעתיד הלא נודע. כולן הרי רוצות לדעת מה טומן להן בחובו העתיד...

 

התקשרו עכשיו להזמנת הסדנה שלכן

 

 

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הסדנה שלכן

התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358