דמיון מודרך+NLP

 

מה זה טיפול NLP + דמיון מודרך?

 

NLP היא שיטה, דרך, שפה, כלים ותהליכים לתקשר עם התת מודע שלנו, לתכנת אותו ולרתום אותו כדי לעזור לנו לחולל כל שינוי שאנחנו מבקשים לעשות בחיים שלנו בכל תחום.

השינוי שמתחיל בעזרת שיטת ה NLP + דמיון מודרך הוא מהיר ועוצמתי לרוב  ללא מאמץ ומחזיק מעמד לאורך זמן.

הקסם של השיטת NLP + דמיון מודרך הוא ביכולת העצומה שלו לדבר בשפת התת מודע שהוא בעצם מוביל אותנו ע"י תהליך לשינוי גישה, חשיבה וכמובן פעולה.

טיפול ה NLP מאפשר לפתור בעיות בזמן קצר תוך הגדרת מטרה באופן ברור ושימוש בכוח המופלא של הדמיון.

אפשר להתאים תהליך לכל מטופל ולכן השיטה מתאימה לכל אדם.

לדוגמא:

שינוי הרגלים– הפסקת עישון, ירידה במשקל, תזונה, פעילות ספורטיבית

טיפול בבעיות בריאות– טיפול במחלות, במצבים של חרדה ודיכאון, תמיכה בבעיות בריאותיות כמו אלרגיות, אתגרים בהריון ולידה,

טיפול במערכות יחסים– הורות, זוגות, משפחה, ילדים

טיפול בבעיות רגשיות- פתרון בעיות שמקורן בילדות, מצבים של חרדה ודיכאון, פוביות, טיפול בתלות, שחרור כעסים, שחרור רגשות אשמה, טיפול בפחד קהל ובחרדה חברתית, התמודדות עם אבל ואבדן.

 

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

052-5582358

 

מה קורה למטופלים שטופלו בשיטת ה-NLP + דמיון מודרך?

 

מטופלים אלה מדווחים על שינויים רבים לטובה הביטחון העצמי והדימוי העצמי משתפרים. יש בהם יותר תחושה של מסוגלות עצמית.

הם חווים יותר שקט פנימי ורגיעה. הם לומדים איך להתחבר בקלות לשלווה הפנימית ולהשתמש בה בחיי היומיום בעת הצורך.

מחשבות טורדניות משתנות למחשבות מעצימות, פחדים משתחררים ודפוסי התנהגות לא טובים משתנים.

הם נגמלים מהתמכרויות ומהרגלים מזיקים – רבים מצליחים סוף סוף להגיע למשקל יציב, להפסיק לעשן, לצאת מדיכאון ולהשתחרר מחרדות. הטיפול מאפשר חיים משוחררים ומלאי אנרגיות.

ניכר שיפור משמעותי ביכולת לנהל ולשמר מערכות יחסים שהתקשורת בהם טובה.

הם מתארים שינוי משמעותי ומעמיק הנשמר לאורך זמן ולרוב לכל החיים.

יכולתם להתמודד עם פרידות משתפרת. הם לומדים לסגור מעגלים מהעבר ולהשלים עם זיכרונות, אירועים ומערכות יחסים שאינם ניתנים לשינוי.

 

דמיון מודרך ליחידים וקבוצות יש אפשרות להצטרף לקבוצה

 

מחקרים על דמיון מודרך מצאו שאנשים יכולים להשפיע על מערכת החיסון שלהם, להוריד רמות כאב ומתח בגוף על ידי טכניקה זו.
דמיון מודרך מנחה את האדם לייצר תמונות ודימויים לטובת מטרה נבחרת. 
המטרה יכולה להיות הרגעה של מתח או כאב, טיפוח מודעות, יצירת שינוי או ריפוי.
שיטת דמיון מודרך מתבססת על ההנחה שהמוח האנושי מגיב על אירוע בצורה זהה בין התרחש במציאות ובין אם התרחש בדמיון.

דמיון מודרך הוא כלי טיפולי וחוויתי רב עצמה, מכיוון שהוא מהווה דרך לעבודה עם התת המודע, כאשר אנו מדריכים אותו לכיוונים הרצויים לנו מתוך הקשבה לקול הפנימי שלנו, ניתן להיעזר בו כדי לשנות דפוסי חשיבה, דפוסי התנהגות, דימוי גוף, רגשות, מצב בריאותי ונפשי.

בטיפול באמצעות דמיון מודרך אנו מצליחים באמצעות הפעלת הדמיון לטפל במגוון בעיות גוף ונפש, בעיות במערכת הנשימה, העיכול, הלב וכלי הדם, בשלד, במערכת החיסון, מחלות שונות, בעיות מחזור, פריון, גיל המעבר, מתח, חרדה, פחדים, הריון, ועוד בעיות מגוונות אחרות שאין להם הסבר.

 

 

איך טיפול NLP ודמיון מודרך יכול לעזור לכם

שיטת NLP  היא כלי שימושי לתקשור עם תת המודע שלכם. הטיפול בשיטת NLP יסייע לכם (בעזרת מדריך) להבין טוב יותר את תת המודע, לתכנת אותו ולחולל באמצעותו שינויים מחשבתיים והתנהגותיים. בעזרת טיפול טיפול NLP ודמיון מודרך תצליחו למצוא בתוככם עוצמות שלא ידעתם שקיימות בכם. תופתעו לגלות שהכוח לשנות את הסובב אתכם ואת התגובות שלכם לסיטואציות מסוימות נמצא בידכם. טכניקת NLP מלמדת אתכם איך להוביל שינויים, לפתח דפוסים של חשיבה חיובית, להפוך פעילים יותר ובעיקר, מאושרים יותר.

 

למי מתאים הטיפול?

טיפול NLP ודמיון מודרך יוכל להביא תועלת לכל אדם בכל סיטואציה. אם נתקלתם בבעיה, קושי או דרך ללא מוצא במסע החיים, הטיפול יסייע לכם למצוא את התשובות בתוך תת המודע שלכם. טכניקת הטיפול מתאימה לכלל המטופלים, גברים ונשים. הטיפול מומלץ ויעיל במיוחד במקרים של הפסקת עישון, קושי בירידה במשקל, קושי בהתמדה בביצוע פעילות ספורטיבית, מצבים של דיכאון או חרדות, קשיים של הריון, חיזוק הנפש להתמודדות עם מחלות, טיפול בבעיות רגשיות וסיוע במתכונת של טיפול זוגי ומשפחתי.

 

טיפול בבעיות רגשיות עם NLP ודמיון מודרך

פעמים רבות, המקור לבעיות רגשיות המקשות עלינו בגיל מבוגר ופוגעות באיכות החיים הוא בתקופת הילדות. אותן טראומות ילדות ממשיכות ללוות אותנו, לגרום לדפוסי התנהגות שליליים ולמנוע מאתנו לממש את עצמנו ולהיות מאושרים. הבשורה הטובה היא שאפשר וצריך לטפל באותן בעיות ילדות, פוביות, חרדות חברתיות, רגשות אשמה, פחד קהל ועוד. טיפול NLP ודמיון מודרך מומלץ גם לטיפול במקרים של התמודדות עם אבדן ואבל.

 

החוויה של המטופל

מטופלים שכבר עברו סדרת טיפולים אצל רונית מנשורי  מספרים על שינויים חיוביים ושיפור באיכות החיים. הם מדווחים על ביטחון עצמי גבוה יותר, דימוי עצמי בריא, תחושת מסוגלות עצמית, שקט פנימי, רוגע, כושר התמודדות עם קשיים, שיפור במצב הרוח ויכולת להשתיק בקלות פחדים ומחשבות טורדניות. הטיפול סייע לחלק מהמטופלים להתגבר על התמכרויות, להשאיר מאחור הגלים מזיקים, דפוסי התנהגות לא בריאים ומערכות יחסים לא טובות. טיפול NLP הוא הזדמנות לצאת לדרך חדשה לקראת חיים של משמעות, אושר ומימוש עצמי.

 

שלח

פנייתך התקבלה.

אחזור אליכם בהקדם.

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

להזמנת הטיפול שלכם או הצטרפות לקבוצה התקשרו עכשיו - 052-5582358

או מלאו את הטופס הבא:

חתונה בבית כנסת

טלפון: 052-5582358